Внесок у Перемогу України

Студенти ГАФК СНАУ взяли участь у благодійному фестивалі патріотичної пісні «Від серця до серця», організованому на честь перемоги в Конотопській битві 1659 року.

Творчий колектив MOYANOTA у складі Анастасії Воскобойник, Дар`ї Милки, Валерії Подгорної, Софії Родітелєвої представили наш коледж дистанційно.

Під час перегляду вокальних номерів у соцмережі «Фейсбук» усім бажаючим пропонується зробити благодійний внесок. Зібрані кошти будуть спрямовані на придбання обладнання для потреб військових, які знаходяться в гарячих точках нашої країни, а саме для військовослужбовців 58 окремої мотопіхотної бригади імені гетьмана Івана Виговського.

Спільними зусиллями ми долучилися до важливої справи. Станом на сьогодні на потреби захисників України вже зібрали понад 25 000 гривень. Сподіваюся, донати продовжаться, – зазначила культорганізатор коледжу Анна Овсянко.

Переходьте за посиланням, дивіться відео та робіть свій внесок у Перемогу України: https://fb.watch/kQlfLqVUJ6/.