Агрономія сьогодні

Викладачі спецдисциплін відділення агроінженерії Глухівського агротехнічного фахового коледжу СНАУ Андрій Логінов, Ганна Мелута та Наталія Гончарова представили слухачам підготовчих курсів спеціальність «Агрономія».

Під час заходу майбутнім абітурієнтам розповіли, хто такі агрономи, чим вони займаються, які дисципліни вивчають.

Андрій Михайлович продемонстрував школярам професійне обладнання: прилади, які вимірюють вологість сільгосппродукції та якість сходження озимини тощо. До того ж показав переносну агрохімлабораторію, що допомагає визначати рівень кислотності, вміст натрію, фосфору та калію в ґрунті, та переносну лабораторію для визначення в польових умовах якості води.

Під час ознайомчої зустрічі мова йшла й про створення нових сортів, захист рослин від шкідників і хвороб, методи боротьби з ними, а також про види ґрунтів у зоні Полісся за кількісним складом і вмістом гумусу.