Популяризація української ідентичності серед молодого покоління

Студенти Глухівського агротехнічного фахового коледжу Сумського НАУ взяли участь у I Всеукраїнському конкурсі дитячо-юнацької творчості, присвяченому пам'яті Тараса Шевченка «Думи мої, думи мої».

У конкурсі освітнього порталу Алаба взяли участь більше 1000 робіт з усіх куточків нашої держави. Від нашого навчального закладу подали вірші Т.Г. Шевченка у виконанні Гліба Осьмакова (31КІ) та Таміли Гавриченко (11КІ). У підсумку Таміла та Гліб посіли перше місце та були відзначені дипломами. Культорганізатор Анна Овсянко, яка готувала студентів до конкурсу, отримала подяку.

Вірші та твори Тараса Григоровича сьогодні актуальні, як ніколи раніше, тому основна мета участі в таких конкурсах – популяризація української ідентичності серед молодого покоління та прищеплення шанобливого ставлення до українських поетів та письменників, які стали пророками сьогодення, – зазначила Анна Миколаївна.