Працювала атестаційна комісія

У ВСП «Глухівський агротехнічний фаховий коледж СНАУ» завершилась атестація педагогічних працівників.

Протягом року атестаційні комісії І та ІІІ рівнів вивчали й оцінювали роботу педагогів. Члени комісії вивчали особливості роботи викладачів під час занять, виховних заходів, аналізували результати науково-методичної роботи, участь у роботі методичних об’єднань, фахових конкурсах та інших заходах, пов’язаних з організацією навчально-виховної роботи тощо. Під час засідання атестаційної комісії ознайомилися з портфоліо кожного педагогічного працівника.

Відповідно до рішень атестаційних комісій заступнику директора з навчально-виробничої роботи Олександру Дещенку встановлено відповідність займаній посаді; директору коледжу Анатолію Литвиненку, заступнику директора з виховної роботи Денису Овсянку, завідувачці методичним кабінетом Ірині Хлонь, викладачу Олесі Шумарі було підтверджено кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та присвоєно педагогічне звання «викладач-методист». Крім цього, викладачам Олені Артемовій, Віктору Гололобову, В’ячеславу Колеснику, Світлані Колесник та Ірині Кошель підтверджено кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та педагогічне звання «старший викладач». Педагогам Віталію Бірюку й Оксані Кубан також підтверджено кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії», а Наталії Гончаровій, Ірині Матвієнко та Ганні Рябцевій присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»; Віктору Божку й Олександру Гапичу підтверджено кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії»; Ользі Буркало, Інні Середі та Віталію Шельпякову присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії»; Наталії Гончаровій, Аліні Грудині та Тетяні Прокопець присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії».

Вітаємо колег і бажаємо нових здобутків і досягнень, подальшого професійного розвитку та поповнення портфоліо новими дипломами про здобуття призових місць як студентами, так і самими педагогами!