Живе спілкування з однодумцями – на вагу золота

Заступник директора з виховної роботи ГАФК СНАУ Денис Овсянко й завідувачка відділення економіки та інформаційних технологій Яна Щебедько разом зі студентами випускних груп взяли участь у Дні гостинності СНАУ.

Захід співпав із 46-м днем народження Сумського національного аграрного університету.

Студенти коледжу взяли участь у квесті, ознайомилися з матеріально-технічною базою університету. Крім цього, відповідно до спеціальностей, дізналися про особливості вступу в цьому році.

Поїздка видалась, як завжди, насиченою та цікавою, – зазначив Денис Овсянко. – Можливість на власні очі побачити навчальний заклад, поспілкуватися з викладачами та студентами допомагає отримати інформацію, що дозволяє зробити правильний вибір.