У першу чергу – навчання

На відділенні механізації та агропромислових технологій підбили підсумки роботи за I семестр 2017-2018 н. р.

Спочатку заступник директора з виховної роботи Сергій Журба привітав тих, хто без жодних проблем завершив минулий семестр, та студентів нового набору, які після першої сесії вважаються повноправними членами інститутської родини.

Далі завідуючий відділенням Вячеслав Чалий детально проаналізував успішність та відвідування занять студентами. Цифри наводились у розрізі спеціальностей, курсів і груп. Найвищий якісний показник мають третьокурсники: 31Мб (куратор групи Середа В.О.) та 31ВПР (куратор Горшкова Н.М.). Також Вячеслав Іванович назвав тих студентів відділення, які здобули перемоги в конкурсах і змаганнях різних рівнів або отримали відзнаки за активну життєву позицію: Вадима Павленка, Дениса Максименка, Михайла Мітяєва, Олександра Фурсу, Олександра Мирошниченка, Яну Харченко, Любов Смирнову, Тетяну Ардинцеву.

Насамкінець заступник директора з навчальної роботи Наталія Горох побажала присутнім налаштуватися на навчання й другий семестр завершити з ще кращими показниками.