Обирай майбутній фах розумно

Викладачі відділення електроенергетики Глухівського агротехнічного фахового коледжу СНАУ вітали слухачів підготовчих курсів у своїх кабінетах.

Уже традиційно зустріч розпочав завідувач відділення електроенергетики Василь Литвиненко, який ознайомив присутніх з історією розвитку відділення від 1945 року до сьогодення. Василь Васильович наголосив на важливості професії енергетика в сучасному вирі подій. Після цього хлопці та дівчата разом із головою циклової комісії електротехнічних дисциплін Олексієм Ткачовим мали можливість здійснити віртуальну подорож кабінетами та лабораторіями спеціальності «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».

Викладач спеціальних дисциплін Богдан Чорнобай підготував для майбутніх студентів цікаві змагання, під час яких школярі демонстрували свої інтелектуальні здібності, кмітливість і винахідливість.

У підсумку молоді люди отримали не тільки задоволення та корисну інформацію для роздумів, а й були відзначені заохочувальними та солодкими призами.