Технології для вивчення англійської мови

Педагоги ГАФК СНАУ Тетяна Горох, Людмила Петрушова, Ганна Рябцева й Аліна Грудина взяли участь у засіданні обласного методичного об’єднання викладачів іноземної мови.

У рамках засідання проходила обласна студентська онлайн-олімпіада з англійської мови серед студентів І-ІІ курсів закладів фахової передвищої освіти Сумської області. За її результатами студент 21КІ групи Єгор Гаркавий посів ІІІ місце. Підготувала призера викладач коледжу Тетяна Горох.

Під час заходу Тетяна Горох доповідала на тему: «Principals of formation of listening skills in eLearning». Крім цього, мова йшла про освітні технології, сервіси та застосунки для вивчення англійської мови; використання дошки MIRO на заняттях; цифрові інструменти гейміфікації освітнього процесу тощо.