ІТ-сфера: сучасні перспективи

Цього тижня дві групи слухачів підготовчих курсів Глухівського агротехнічного фахового коледжу СНАУ ознайомилися зі спеціальністю «Комп’ютерна інженерія».

Професію комп’ютерника учням 9-х класів презентували завідувачка відділення економіки та інформаційних технологій Яна Щебедько, а також викладачі спеціальних дисциплін Микола Суровицький, Олена Суровицька та Юрій Сухойваненко.

Вони розповіли майбутнім абітурієнтам про особливості навчання, зміст освітньої програми та перспективи цього фаху. До того ж запропонували перевірити свої здібності за допомогою невеликої інтерактивної вікторини, питання якої стосувалися комп'ютерної техніки, сучасного програмного забезпечення, соціальних мереж і відомих айтівців.

Наприкінці зустрічі школярі отримали солодкі подарунки.