Взяли участь у гостьовій лекції

Викладачі відділення економіки та інформаційних технологій разом зі студентами 31М, 21ФБП та 11ФБП долучилися до лекції з маркетингу «Створення та розвиток ІТ-продуктів» від команди Genesis.

На лекції говорили про ІТ-продукт і тих, хто стоїть за його створенням; особливості роботи продуктової компанії, а також те, чому бути просто «хорошою людиною» в команді недостатньо та яку роль відіграє маркетинг у створенні ІТ-продуктів. Крім цього, учасники ознайомилися з досвідом топ-менеджерів світу, розглянули роботу бізнес-моделей.

Співзасновники ГО «Genesis» запропонували студентам взяти участь у програмі з кар'єрного менторства, після закінченні якої найкращі студенти отримають консультації з експертами курсу та можливість стажування в компанії.