Робота вчителя української мови та літератури під час збройної агресії росії проти України

Голова циклової комісії гуманітарних дисциплін ГАФК СНАУ Ганна Мелута взяла участь у плановому зібранні методичного об’єднання викладачів-філологів «Освіта України в умовах воєнного стану: професійна творчість учителя-словесника в інноваційних вимірах».

Досвідом роботи ділилися спеціалісти з дев’яти областей України, а також українські викладачки, які працюють і тимчасово проживають у Німеччині, Литві тощо. Під час онлайн зустрічі учасники говорили про особливості навчання українських дітей у молодшій і старшій школах країн Європи; творчість вчителів; роль мови в сучасному соціумі. Не забули й про якість підготовки НМТ з української мови в 2023 році. До того ж визначили основні завдання-орієнтири в роботі вчителя української мови та літератури під час збройної агресії росії проти України.