Обирай майбутній фах розумно

Викладачі електротехнічних дисциплін Глухівського агротехнічного фахового коледжу СНАУ вітали слухачів підготовчих курсів у своїх кабінетах.

Уже традиційно зустріч розпочав завідувач відділення електроенергетики Василь Литвиненко, який ознайомив присутніх з історією відділення та наголосив на важливості професії енергетика в умовах сьогодення. Після цього хлопці та дівчата разом із головою циклової комісії електротехнічних дисциплін Олексієм Ткачовим мали можливість здійснити віртуальну подорож кабінетами та лабораторіями спеціальності «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка». Викладачі спеціальних дисциплін Алла Шаман та Ольга Фурса підготували для майбутніх студентів цікаві змагання, під час яких школярі демонстрували свої інтелектуальні здібності, кмітливість і винахідливість.

У підсумку молоді люди отримали не тільки задоволення й корисну інформацію для роздумів, а й були нагородженні солодкими призами та сувенірами.