Мовою нації визначається моральне здоров'я народу

До Міжнародного дня рідної мови викладач ГАФК СНАУ Олеся Шумара провела для студентів 21КІ групи мінілекцію.

Під час заняття педагог разом зі здобувачами освіти розглянули низку актуальних мовних питань. Зокрема, говорили про діалекти як історичну базу літературних мов; «суржик» і його причини; проблеми екології рідної мови та шляхи її вирішення.

Наприкінці заходу студенти дійшли висновку, що повернути нашій мові справжню народну красу – це справа честі всіх: і старшого покоління, і молоді, це природний обов'язок кожного перед рідною Україною. Адже мовою нації визначається й моральне здоров'я народу, його розвиненість, культура. Усе це формує образ України в сім'ї цивілізованих демократичних держав, її творчу спромогу.