Благодійний проект від А до Я

Культорганізатор Глухівського агротехнічного фахового коледжу СНАУ Анна Овсянко взяла участь у вебінарах Школи благодійності – освітнього проекту для педагогів від Національного банку України та благодійних фондів.

Школа благодійності – це про те, як допомагати ефективно та з максимальною користю. Вона створена, щоб поширити культуру благодійності та підвищити фінансові навички благодійників-освітян.

Під час вебінарів Анна Миколаївна дізналася, як організувати благодійний проект у начальному закладі. Крім цього, отримала цікаві кейси благодійних проектів від педагогів вишів; фінансові навички благодійника від експертів Національного банку; практичні поради від представників благодійних фондів про те, як робити добрі справи.

Всім учасникам вебінарів надішлють сертифікати.

Після Школи благодійності стартує Марафон добрих справ (освітня ініціатива, де діти та молодь навчаються благодійництву, роблять добрі справи та діляться ними в соціальних мережах), в якому бере участь і наш навчальний заклад.