Співпраця на перспективу

Відбулася робоча зустріч співробітників Глухівського агротехнічного фахового коледжу СНАУ із зовнішнім стейкхолдером в особі менеджера зі збуту ДП «Шосткинське лісове господарство» Тетяни Дороватовської.

Завідувачка відділення економіки та інформаційних технологій Олена Суровицька, голова циклової комісії викладачів економіки, менеджменту та інформаційних технологій Людмила Коренівська, викладач спецдисциплін коледжу Ірина Кліндух разом із Тетяною Володимирівною ознайомилися з освітньо-професійною програмою спеціальності «Менеджмент», а також особливостями проходження виробничих практик здобувачами освіти. До того ж учасники зустрічі обговорили переваги та недоліки ОПП, а також внесли певні зміни.