Підсумки тижня

Завершився тренінг «Розпочни свій бізнес», що проходив на базі Глухівського агротехнічного фахового коледжу СНАУ.

Протягом п’яти днів у рамках проекту «Розширення можливостей зайнятості за рахунок зеленого та крафтового туризму в межах «Туристичного трикутника Сумщини», координатором якого є Сумський національний аграрний університет, учасники вчилися підприємницькій діяльності.

Зокрема, лектор Світлана Луценко розповідала про маркетинг, просування та рекламу, калькуляцію продажів, кадрове забезпечення, організаційно-правову форму підприємства, оподаткування бізнесу, закупівлі, стартовий капітал, реєстрацію підприємництва, звітність підприємця.

Присутні вчилися розраховувати собівартість, постійні та змінні витрати; робити фінансове планування продажів, витрат, руху коштів і прибутку тощо. До того ж брали участь у ділових іграх і створювали власні бізнес-плани.

Насамкінець учасники підбили підсумки п’яти днів роботи.