Цікавилися економікою

Цього тижня слухачі підготовчих курсів знайомилися з економічними спеціальностями, а їх у Глухівському агротехнічному фаховому коледжі СНАУ аж три: «Фінанси, банківська справа та страхування», «Бухгалтерський облік» та «Менеджмент».

Викладачі спеціальних дисциплін відділення Інна Середа та Людмила Коренівська розповіли школярам про особливості навчання на відділенні економіки та інформаційних технологій. Крім цього, говорили про широке коло дисциплін, які вивчають студенти вищезазначених спеціальностей, переглянули коротке відео про історію виникнення гривні. До того ж педагоги разом із юнаками та дівчатами здолали «фінансову піраміду», побудовану зі щаблинок доходів і витрат.

Усі учасники заходу отримали солодкі подарунки, а найбільш успішні –сувеніри від економічного відділення.