Про діловодство – від спеціалістів

У студентів 31М групи під керівництвом викладача Ольги Буркало пройшла навчальна практика з діловодства.

Майбутні фахівці розглядали такі теми: «Загальне й кадрове діловодство», «Організація документообігу», «Документування діяльності підприємства», «Документування нотаріальних дій», «Документування господарсько-претензійної діяльності».

Протягом тижня молоді люди вчилися правильно складати довідково-інформаційні й організаційно-розпорядчі документи, зокрема, накази, розпорядження, листи, доповідні та пояснювальні записки, довідки, протоколи тощо. Крім цього, заповнювали листок з обліку кадрів. Секретар директора Неля Поцелуєва ознайомила студентів із вхідною та вихідною документацією коледжу, реєстрацією наказів і розпоряджень.

Архіваріус навчального закладу Тетяна Милка розповіла про оформлення номенклатури справ коледжу, термін їх зберігання. До того ж продемонструвала контингент минулих років і документи, що зберігаються 75 років.