СНІД: передбачити, уникнути, не захворіти

Викладач Глухівського агротехнічного фахового коледжу СНАУ Лариса Володько зі студентами 21КІ групи провела тренінг, присвячений Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом.

Під час заходу молоді люди дізналися більше про цю хворобу, її наслідки та заходи щодо профілактики.

Також майбутні комп’ютерники виконували різноманітні тематичні вправи: «Асоціативний ланцюжок» – на квітці записували асоціації, що виникають зі словом «Здоров’я»; «Картки» – визначалися зі ступенем ризику зараження відповідно до описаної ситуації; «Ситуація» – розділившись на групи, пропонували шляхи вирішення певних життєвих ситуацій тощо. Серед інших завдань було й створення тематичних колажів і визначення міфів або фактів про ВІЛ/СНІД. Крім цього, учасники тренінгу переглянули тематичну презентацію.

До того ж другокурсники хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, хто пішов із життя через цю страшну недугу.

Тренінг відвідали голова методоб’єднання кураторів Світлана Бондаренко, викладачі циклової комісії природничо-математичних дисциплін і молоді викладачі Школи педмайстерності. Насамкінець у формі круглого столу вони поділилися враженнями від заходу та дійшли висновку, що зазначена проблема зараз є актуальною, а отримана інформація знадобиться у студентам майбутньому житті.