Ми – нащадки козацької слави

Глухівський агротехнічний фаховий коледж СНАУ взяв участь в онлайн-естафеті єдності до Дня Українського козацтва (свято Покрови) та Дня захисників і захисниць України.

Захід, організований Науково-методичним центром ВФПО, об’єднав представників 160 закладів фахової передвищої освіти. Протягом 11-12 жовтня творчі колективи різних навчальних закладів з усіх областей України співали пісні, декламували вірші, показували театралізовані постановки, розповідали історію виникнення кожного зі свят, які ми відзначаємо 14 жовтня. Ансамбль ГАФК СНАУ «MoyaNota» у складі Аліни Малафієнко, Ірини Фокіної, Тимофія Ткаченка та Аліни Анікушиної, під керівництвом культорганізатора Анни Овсянко виконав пісню «Сивий туман».

Ця естафета об’єднала всю Україну, – говорить заступник директора з виховної роботи Денис Овсянко. – Ми цінуємо намір НМЦ ВФПО навіть під час карантинних обмежень організовувати заходи, які сприяють всебічному розвитку студентства.