На виробництві – про утримання великої рогатої худоби

Студенти 32АІ групи відділення агроінженерії разом із викладачем спецдисциплін Олександром Бірюком відвідали ферму великої рогатої худоби в ТОВ «Велетень».

Під час заняття на виробництві розглянули методи та види утримання великої рогатої худоби. Викладач звернув увагу майбутніх агроінженерів на варіанти утримання поголів’я: залежно від виробничого напрямку, конкретних умов і можливостей господарства (прив’язний, безприв’язний і потоковий, в клітках і для телят), наголосивши на тих, що використовують у ТОВ «Велетень».

Головний ветлікар фермерського господарства Валерій Мамай на високому професійному рівні ознайомив студентів із сучасними видами та методами догляду за худобою та отримання молока.

Заняття, що проводяться у виробничих умовах безпосередньо практикуючими фахівцями, дають змогу здобувачам освіти поглибити та закріпити теоретичні знання, які вони отримали в навчальних аудиторіях, підвищити професійну відповідальність, – зазначає Олександр Бірюк.