ГАФК проти булінгу

У рамках антибулінгової програми "Stop Bullying" психолог ГАФК СНАУ Ірина Марченко провела низку заходів.

Як зазначила Ірина Владиславівна, заняття проходили для привернення уваги студентів до пропагування здорових стосунків, створення безпечної, довірливої атмосфери в коледжі, а також такого ганебного явища як булінг.

Під час заходів говорили про булінг, його види, причини та наслідки для всіх учасників, куди можна звернутися за допомогою. Крім цього, за допомогою виконання різних завдань, розгляду життєвих ситуацій студенти розмежували такі поняття як конфлікт та булінг, звернули увагу на кібербулінг та як його можна уникнути.

У процесі занять більш детально ознайомилися з мірою покарання, незалежно від виду булінгу стосовно інших.