Важливо для патріотичного виховання

Кабінет Захисту України Глухівського агротехнічного фахового коледжу СНАУ поповнився новим спорядженням.

Начальник першого відділу Шосткинського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки майор Дмитро Дудукін разом із колегами передав студентам нашого вишу навчальну зброю: автомати Калашнікова та пістолети Макарова.

Дуже вдячні військовим за те, що вони відгукнулися на наше прохання. Свого часу я звертався з цим питанням до одного з міністрів оборони, бо навчати захисників України, не маючи зразків озброєння сучасної армії, неможливо, – зазначив директор коледжу Анатолій Литвиненко. – Тепер молодь зможе реально навчатися військовій справі, опанувати не лише теорію, але й набути практичних навичок.