Весняний візит до ТОВ «Велетень»

Під час заняття на виробництві третьокурсники подивилися на аграрний бізнес зсередини.

Студентів разом із завідувачем відділення агроінженерії Вячеславом Чалим і викладачем спецдисциплін Євгенієм Авраменком зустрів головний інженер ТОВ «Велетень» Віктор Чубун. Передусім він розповів про історію створення підприємства та звернув увагу на особливості організації робочого процесу. Далі Віктор Олексійович зробив детальний огляд наявної техніки й обґрунтував вибір на користь тієї чи іншої модифікації. Окремо зупинився на необхідності адаптації функцій агрегатів під реальні умови.

Після завершення лекційної частини студентам показали ремонтні майстерні тракторної бригади №1 і технічний парк підприємства.

Такі візити не просто дають можливість студентам побачити аграрний бізнес зсередини – вони стають стимулом навчатися так, щоб потрапити на роботу сюди чи на подібне підприємство. Саме під час таких заходів у майбутніх агроінженерів з’являється системне уявлення про сільське господарство, про роль кожного фахівця в досягненні кінцевого результату,
– пояснив Вячеслав Чалий.