Кращий за професією: фінансисти

Викладач дисципліни «Фінансовий ринок» Інна Середа провела зі студентами 21Ф групи гру «Перший мільйон».

Конкурс проходив у вигляді вікторини. Майбутні фінансисти відповідали на питання: що таке фінансовий ринок і з чого він складається; що належить до цінних паперів; які за строком кошти перерозподіляються на обліковому ринку; яких видів акцій не існує; які основні функції векселя; з якого року в Україні функціонує фондова біржа та що таке валютний арбітраж.

Після кожного завдання певна кількість студентів вибувала з гри. У фінал вийшло двоє. Ольга Белоножко та Богдан Оничко правильно відповіли на фінальне запитання (у якому році в США з’явилося поняття «євродолар») і розділили «перший мільйон».

Наприкінці конкурсу викладач привітала гравців і вручила переможцям грамоти.