Практика в Німеччині: відбір кандидатів

У рамках українсько-німецького проекту «Сприяння розвитку професійної освіти в аграрних коледжах України (FABU)» в ГАТІ СНАУ відбулася онлайн-співбесіда студентів, які планують пройти практику в Німеччині.

Понад двадцятеро молодих фахівців-аграріїв виявили бажання стати майбутніми практикантами, але лише декілька з них отримають таку змогу.

Молоді люди спілкувалися з представником проекту FABU Андрієм Гетею, який особисто з кожним кандидатом провів співбесіду, зокрема, на знання фахової лексики німецькою. Юнаки та дівчата розповідали про себе, свою родину, домашнє господарство, досвід роботи (практики) в аграрній сфері.

Хто ж поїде здобувати досвід у фермерських господарствах Німеччини, дізнаємося після того, як співбесіду пройде кожен бажаючий із чотирьох пілотних коледжів.