Подорож Німеччиною

Викладач німецької мови Аліна Грудина провела заняття на тему: «Reise durch Deutschland» зі студентами збірних груп І-ІІ курсів і тими, хто бере участь в українсько-німецькому проекті.

Під час заняття молоді люди подивилися відео-фрагмент про кожну з федеральних земель Німеччини, обговорили особливості та цікаві факти щодо кожної з них. Студенти поділилися на дві команди та виконували завдання в ігровій формі. Насамкінець учасники практикували навички говорити німецькою, кожна команда представила свою Федерацію.

Особливу увагу на занятті приділили саме південній Німеччині, де буде проходити практика учасників міжнародного проекту «Сприяння розвитку професійної освіти в аграрних коледжах України (FABU)».