Подорожі: цікаві місця та будівлі

Викладач іноземної мови Наталія Гончарова зі студентами 31Б групи провела позакласний захід «Travelling. Interesting places and buildings», який відбувся в рамках тижня іноземної мови.

Викладач презентувала інформацію про п’ятнадцять культових будівель світу «The Most Famous and Iconic Buildings All Around The World», серед яких – собор Святого Павла в Лондоні, Білий дім у Вашингтоні, Емпайр-Стейт-Білдінг у Нью-Йорку, Колізей у Римі, Тадж-Махал в Індії, Сіднейський оперний театр в Австралії, Бурдж-Халіфа в Дубаї тощо.

Варто виокремити студентів, які підготували змістовні презентації. Назарій Сунко більш детально розповів про історію будівництва Бурдж-Халіфа. Сергій Неровня провів імпровізовану екскурсію найбільшими містами України – Одесою, Харковом, Львовом та ознайомив присутніх з їх історичними будівлями. Олексій Москаленко підготував цікавий матеріал про Статую Свободи у Нью Йорку.