Переваги та недоліки локдауну англійською

У рамках тижня іноземної мови викладач Наталія Гончарова зі студентами 11АГ групи провела позакласний захід «Pros and cons of the lockdown».

Майбутні агрономи за допомогою смайликів ілюстрували емоції, які відчували під час локдауну. Чітко розділили його позитивні та негативні сторони. Плюсом стало збільшення кількості вільного часу, адже його не треба витрачати на дорогу до навчального закладу; можливість знайти хобі; користування онлайн-класами, покращення екологічного стану тощо. Серед мінусів студенти назвали відчуття суму та самотності; заглиблення у стан депресії або страху невідомого.

Після обговорення вищезазначеного група переглянула фільм ВВС, в якому тварини розповідали про те, що відчувають, сидячи в неволі все життя.

Насамкінець першокурсники вчилися писати тематичні есе.