Підвищили професійний рівень

Педагоги ГАТІ СНАУ взяли участь у семінарі-нараді з представниками компанії SAATBAU-PROBSTDORFER UKRAINE.

У режимі онлайн представники фірми ознайомили з її історією, діяльністю, видами власної продукції. Також вони презентували сорти та гібриди пшениці, сої, соняшнику, ріпаку, кукурудзи тощо з акцентом на урожайність, особливості вирощування, вегетаційний період, потенціал врожайності, переваги та недоліки.

Від Глухівського агротехінституту до семінару-наради приєдналися директор вишу Анатолій Литвиненко, заступник директора з навчально-виробничої роботи Олександр Дещенко, завідувач відділення агроінженерії Вячеслав Чалий, викладачі Євгеній Авраменко й Андрій Логінов, агроном Роман Марченко та студенти спеціальності «Агрономія».