Дебют першокурсника: голосуймо за кращих

У Глухівському агротехінституті в новому форматі проходить конкурс для студентів І курсу.

Карантинні обмеження не стали на заваді проведенню щорічного заходу, де наші «першачки» демонструють свої таланти.

Протягом тривалого часу в актовій залі не було жодного концерту, але ми вирішили вийти з цієї ситуації: відзняли кожен номер окремо та зробили програму "Дебют першокурсника – 2020!" у відеоформаті, – говорить заступник директора з виховної роботи Денис Овсянко. ؘ– Довгоочікуваний конкурс-онлайн, до якого так готувалися наші першокурсники – подія, яка надихає та відкриває таланти, згуртовує та мотивує навчальну групу до культурно-масової роботи, стартував!

Кожна група має порядковий номер, за допомогою якого будь-хто може підтримати свого фаворита в спеціальній анкеті. Переможців визначатимуть за номінаціями: «Пісня», «Танок», «Вірші та гуморески» й «Інше».

Кращі учасники отримають у подарунок сувеніри ГАТІ СНАУ від Центру молодіжної політики.

Дивіться відео й обирайте.