Фізичне виховання: підсумки роботи та плани на майбутнє

Голова циклової комісії викладачів фізичного виховання і Захисту Вітчизни ГАТІ СНАУ Віктор Гололобов узяв участь у засіданні навчально-методичної комісії з фізичного виховання аграрних коледжів і технікумів, що відбулося на базі ДУ «Науково-методичний центр ВФПО».

Під час зустрічі мова йшла про роль викладача в умовах розвитку цифрових технологій і діджиталізації освітнього процесу, освітні можливості сайтів циклових комісій та викладачів коледжів. Також керівники фізичного виховання ділилися досвідом мотивації студентів до занять фізичною культурою та спортом, забезпечення потреб студентів у використанні технологій для збереження здоров’я.

Крім цього, обговорили підсумки проведення Всеукраїнських спортивних ігор серед студентів аграрних технікумів і коледжів у 2019 році та спланували спортивно-масові заходи на наступний період.