Вдосконаленню нема межі

Викладачі ГАТІ СНАУ Тетяна Горох і Людмила Петрушова взяли участь у засіданні обласного методичного об’єднання викладачів іноземної мови.

Захід відбувся 7 листопада на базі професійно-педагогічного коледжу ГНПУ імені О. Довженка. Учасники переглянули виставку робіт студентської творчості «Світ захоплень», відвідали майстер-клас із вишивки хрестиком і позакласний захід.

Безпосередньо під час засідання педагоги розглянули низку питань, які стосувалися вдосконалення методики викладання іноземних мов. Серед іншого говорили про те, як можна використовувати на заняттях дистанційні технології та мобільні пристрої, як швидко та ефективно готуватися до занять за допомогою месенджера «Вайбер».

Заслухавши всіх доповідачів і взявши до власної методичної скарбнички цікаві напрацювання колег, учасники засідання здійснили оглядову екскурсію Глуховом.