Slider image
Slider image
Slider image

🏛 Увага! Офіційний сайт коледжу переїхав на новий домен

Шановні викладачі, студенти, абітурієнти та партнери!

Повідомляємо, що з метою покращення стабільності та безпеки веб-ресурсу офіційний сайт ВСП «Глухівський агротехнічний фаховий коледж СНАУ» змінює свою електронну адресу.

Старий домен http://gati.snau.edu.ua/ припиняє підтримку.

Нова офіційна адреса сайту: https://gafk.snau.edu.ua/

Уся актуальна інформація, розклад занять, нормативні документи й новини відтепер публікуються на новому ресурсі. Будь ласка, оновіть свої закладки у браузерах.

🔗 Натисніть тут, щоб перейти на новий сайт https://gafk.snau.edu.ua/

Поглиблюючи партнерство з ЄС на секторальних напрямах

Голова циклової комісії агроінженерних дисциплін ГАФК СНАУ Євгеній Авраменко взяв участь у вебінарі онлайн «Основи й особливості аграрних ринків. Досвід ЄС».

Ця зустріч є продовженням циклу інформаційних вебінарів з питань Європейської інтеграції України, організованих Науково-методичним центром ВФПО за підтримки німецько-українського проєкту FABU.

Цього разу спікером виступив керівник проєкту FABU Ханс Георг Хассенпфлюг, який детально розповів про основи й особливості аграрних ринків. Серед іншого доповідач навів якісні та кількісні критерії класифікації, виокремивши ринки з обмеженим і необмеженим доступом, а також досконалі та недосконалі, організовані та неорганізовані, вільні й регульовані. Окремо розглянули вплив інструментів аграрної ринкової політики на ринкову пропозицію.

Угода про асоціацію між Україною та ЄС відкриває нові можливості для освітян і науковців, – зазначив Євгеній Авраменко. – Можливість бути дотичним до цих процесів дає нам важливий досвід. Яку б сферу партнерства з ЄС не розглядали на таких вебінарах, ці знання завжди корисні для підготовки фахівців-аграріїв.