Slider image
Slider image
Slider image

🏛 Увага! Офіційний сайт коледжу переїхав на новий домен

Шановні викладачі, студенти, абітурієнти та партнери!

Повідомляємо, що з метою покращення стабільності та безпеки веб-ресурсу офіційний сайт ВСП «Глухівський агротехнічний фаховий коледж СНАУ» змінює свою електронну адресу.

Старий домен http://gati.snau.edu.ua/ припиняє підтримку.

Нова офіційна адреса сайту: https://gafk.snau.edu.ua/

Уся актуальна інформація, розклад занять, нормативні документи й новини відтепер публікуються на новому ресурсі. Будь ласка, оновіть свої закладки у браузерах.

🔗 Натисніть тут, щоб перейти на новий сайт https://gafk.snau.edu.ua/

Надійне партнерство не підвладне часу й обставинам

Під час кураторської години студенти 11АІ та 12АІ груп зустрілися з digital-маркетологом ТОВ «КУН-Україна» Вікторією Руденко.

Передусім пані Вікторія надала майбутнім агроінженерам інформацію про групу компаній KUHN – світового лідера виробництва всієї лінійки сільськогосподарської начіпної, напівначіпної та самохідної техніки. Зосередивши увагу на угоді про співпрацю, укладеній ще в 2019 році між адміністрацією коледжу та керівництвом компанії КУН-Україна, гостя виокремила створення навчального центру та демонстраційного майданчика, на базі яких уже пройшло чимало гостьових лекційних і теоретичних занять, а також навчальних практик з експлуатації сільськогосподарських машин та обладнання із залученням спеціалістів компанії.

Вдосконалення матеріально-технічної бази відділення агроінженерії дозволило викладачам коледжу розробити та впровадити до освітньої програми навчальні методичні посібники, що відчутно підвищило якість знань, – наголосила Вікторія Руденко. – Загалом через навчальний центр KUHN пройшли навчання близько 300 студентів, які крім теоретичних знань отримали ще й практичний досвід. Частина з них брала участь навіть у відновлюванні технічного стану та товарного вигляду трьох одиниці техніки KUHN, потім задіяних у демопоказах.

Насамкінець digital-маркетолог ТОВ «КУН-Україна» закликала майбутніх агроінженерів розумно використати час навчання, поглиблюючи програмний матеріал за рахунок самостійного вивчення, та запевнила, що студенти ГАФК СНАУ завжди можуть розраховувати на консультації фахівців компанії.

Далі викладач Дмитро Петраченко розповів першокурсникам про особливості навчання на відділенні агроінженерії в умовах воєнного стану та продемонстрував, як користуватися сайтом, де шукати ту чи іншу інформацію.