ВСП «ГАФК СНАУ»

БІБЛІОТЕКА

ВСП «Глухівський агротехнічний фаховий коледж СНАУ»

Цікаві сайти

Readmodo – це літературний проєкт, метою якого є розвиток культури читання та об’єднання читачів України.

Studway – все про студентство. Новини українських студентів, мотивація та можливості для розвитку; найкращі подорожі, поради.

Я, студент – журнал для студентів усіх поколінь.

Вища освіта – Інформаційно-аналітичний портал про вищу освіту в Україні та за кордоном.

Добірка безкоштовних онлайн-сервісів для навчання українською. Кілька інтернет-платформ, які пропонують безкоштовні курси з різних предметів від авторитетних викладачів провідних університетів: Prometheus, Coursera, EdEra, ВУМ, Duolingo, TED.

Студентська республіка – Всеукраїнська молодіжна громадська організація

Вікіпідручник — україномовний розділ сервісу Wikibooks. Розміщено навчальні матеріали з питань енергетики, інженерії, історії, комп’ютерних наук, кулінарії, масових комунікацій, математики, мовознавства, правознавства, програмування, філософії та інших дисциплін.

Медіатека електронних засобів навчання У медіатеці є можливість скачати електронні посібники та підручники, підручники та навчальні посібники PDF, переглянути навчальне відео та відеолекції, відкриті онлайн-курси.

studua.org – незалежний ПОРТАЛ студентських самоврядувань та громадських об’єднань.

Електронна бібліотека «Культура України» — інтегрований ресурс орієнтований на широке коло користувачів, в рамках якого формуються колекції, спрямовані на поширення знань про культуру України.

Освітній портал™ – освіта в Україні та за кордоном.

STUDY.UA – допомога в організації навчання за кордоном.

Fulbright Ukraine Сайт програми академiчних обмiнiв iменi Фулбрайта в Українi.

Study In Ukraine Admissions for International students in Ukraine Universities На англомовному сайті публікується інформація про навчання іноземних студентів у вищих навчальних закладах України.

МТОМД.инфо – сайт про техніку, технічне обладнання промисловості, технології обробки матеріалів.

School of Mathematics Сайт школи математики в Інституті перспективних досліджень (ІПІ) в Принстоні (Нью-Джерсі ).

Physics Classroom Home Сайт для студентів фізичних спеціальностей та їх викладачів. Має різні секції, призначені для підтримки викладачів і студентів у вирішенні завдань навчання і викладання фізики.

DilovaMova.com – українське ділове мовлення.

Darkell.Info – освітній портал для студентів з філософських наук: філософія, логіка, етика, естетика, культурологія, релігієзнавство.

Вивчаємо English – сайт створено для того, щоб допомогти Вам досягнути своєї мети – вивчити англійську мову. Саме тут Ви знайдете необхідні безкоштовні матеріали для якісного, ефективного та комфортного вивчення іноземної мови.

polka-knig.com.ua – безкоштовна бібліотека для студента.

twirpx.com – архіви студентських матеріалів; бібліотека рідкісних публікацій, освітніх книг і підручників.

enic.in.ua – Національний інформаційний центр академічної мобільності ENIC UKRAINE, містить інформацію про систему освіти в Україні, зразки документів і т. п.

Uastudent.com – молодіжний портал: безкоштовна бібліотека матеріалів для студентів, яка створена у вигляді інтерактивного блогу.

MOnline – інформаційно-розважальний проект для молоді.