БІБЛІОТЕКА

ВСП «Глухівський агротехнічний фаховий коледж СНАУ»

Про бібліотеку

Сьогоднішнє навчання немислиме без належної інформаційної підтримки. Пріоритетним напрямом роботи бібліотеки на сучасному етапі є підвищення якості обслуговування читачів засобами новітніх інформаційних технологій, удосконалення віртуального середовища для користувачів, надання вільного доступу до інформаційних ресурсів, адаптації до інтересів читацької аудиторії.

Безцінним духовним і матеріальним надбанням книгозбірні є багатий фонд, який сприяє науковій, навчальній, виховній та міжнародній діяльності вузу. Комплектується він науковою, навчальною, художньою, довідковою літературою, періодикою і налічує понад 55 тисяч документів на різних носіях інформації.

У бібліотеці є просторе книгосховище площею 714 кв. м, абонемент, традиційна та електронна читальна зала. Створено всі умови для проведення семінарів, конференцій та інших заходів у режимі он-лайн. Діє зона Wi-Fi, яка надає можливість вільного доступу користувачів до освітніх ресурсів Інтернет.

До послуг користувачів алфавітний, систематичний, електронний каталоги, систематична картотека статей. Кожен каталог має цільове призначення, що дозволяє проводити пошук літератури багатоаспектно, у відповідності до запитів читачів.

Постійно розвивається та вдосконалюється система пошуку інформації у періодичних виданнях: традиційна та електронна версії систематичної картотеки статей, путівники, покажчики. Комфортність обслуговування забезпечує низка додаткових послуг, які бібліотека пропонує користувачам.

На базі бібліотеки проходять бібліотечні уроки, інформаційно-масові та виховні заходи, презентації книг та перегляди літератури, виставки, круглі столи, семінари-практикуми обласних методичних об'єднань, працює Інформаційний центр, у компетенції якого забезпечення роботи сайту навчального закладу та випуск газети «Студентський меридіан».

Досвідчені фахівці постійно працюють над тим, щоб бібліотека була справжнім інформаційним та культурно-просвітницьким центром навчального закладу.

Протягом 2013 – 2017 років Національною науковою сільськогосподарською бібліотекою НААН України бібліотека навчального закладу визнана кращою серед 116 бібліотек аграрних ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації України.

У 2016 році колектив бібліотеки навчального закладу нагороджений Почесною грамотою Міністерства культури України за вагомий внесок у розвиток бібліотечної справи, багаторічну працю та високий професіоналізм. У 2017 році бібліотека посіла ІІІ місце в конкурсі на краще портфоліо бібліотеки аграрного вищого навчального закладу І-ІІ рівнів акредитації.