Бібліотека – безмежний світ можливостей

У Глухівському агротехнічному фаховому коледжі СНАУ новому набору слухачів підготовчих курсів представили книгозбірню вишу.

Завідувачка бібліотеки Ольга Зуєва розповіла про історію заснування бібліотеки, її діяльність. Зокрема, говорила про надання консультативної допомоги під час пошуку та вибору джерел інформації; безоплатного доступу до світових інформаційних ресурсів через мережу Інтернет, працюючи в зоні дії WI-FI з портативними пристроями; оперативної інформації про нові надходження літератури до бібліотеки. Завідувачка книгозбірні продемонструвала школярам електронну та традиційну читальні зали, книжковий фонд вишу, а також ознайомила з сайтами навчального закладу та бібліотеки.

До того ж Ольга Іванівна зазначила, що бібліотека ГАФК СНАУ – не лише зібрання книжок, а й місце цікавих зустрічей і презентацій, проведення семінарів різних рівнів, наукових конференцій, засідань педагогічних і батьківських рад, комфортний і безпечний осередок для навчання, праці, творчості та дозвілля.

Одна з дев’ятикласниць, скориставшись нагодою, записалася до бібліотеки і вже взяла літературу.