ВСП «ГАФК СНАУ»

БІБЛІОТЕКА

ВСП «Глухівський агротехнічний фаховий коледж СНАУ»

Зацікавлені, щоб студенти були готові до реальних виробничих умов

До Глухівського агротехнічного інституту імені С.А. Ковпака СНАУ завітали співробітники ТОВ «Пьотінгер Україна» – дочірнього підприємства найбільшого австрійського виробника сільськогосподарської техніки.

Регіональних представників компанії PÖTTINGER: в Сумській області – Андрія Максакова (менеджер з продажу Північно-Східна Україна), в Полтавській – Сергія Логвиненка (директор з продажу Східна, Південна Україна) ознайомили з матеріально-технічною базою вишу. Зокрема, вони відвідали навчальний центр KUHN і лабораторії: технічного сервісу і ремонту машин та обладнання, тракторів й автомобілів, моніторингу якості освіти; демонстраційний майданчик; музей під відкритим небом тощо. Гостей зацікавила участь ГАТІ в українсько-німецькому проекті «Сприяння розвитку професійної освіти в аграрних коледжах України».

Ми приїхали ознайомитися з навчальним закладом, побачити ваш парк техніки та дізнатися, які напрямки розвиваєте. Думаю, що в нашої співпраці є майбутнє. Зараз стадія переговорів, але не за горами розміщення певної кількості агрегатів і залучення фахівців компанії до навчання викладачів і студентів, – зазначив Андрій Максаков. – На Сумщині чимало підприємств використовують наші агрегати (причіпну техніку), не є винятком і місцеві аграрії. Техніка одна з найдорожчих і до неї має бути належне ставлення. Тож ми зацікавлені в тому, щоб ваші студенти були готові до реальних виробничих умов.

Крім цього, Андрію Максакову та Сергію Логвиненку показали бібліотеку, ознайомили з книжковим фондом. Там представники PÖTTINGER і подарували навчальному закладу брендову продукцію, навчальну літературу та журнали.