Українська Кассандра

Із нагоди святкування 150-річниці з Дня народження Лесі Українки бібліограф інституту Світлана Грудина зі студентами 11АГ групи провела літературно-мистецький діалог.

Студенти переглянули цікавий матеріал про життя та творчість Лесі Українки, дізналися цікаві факти з її життя. Між іншим, мова йшла про кохання в житті Лесі Українки, її боротьбу з тяжкою хворобою.

Варто зазначити, що устами своєї героїні Кассандри поетеса передрікає свою подальшу долю: «…мені здається, що я маю перед собою якусь велику битву, з якої вийду переможцем або зовсім не вийду. Коли у мене справді є талант, то він не загине від туберкульозу чи істерії! Нехай і заважають мені сі лиха, але зате, хто знає, чи не кують вони мені такої зброї, якої нема в інших, здорових людей…».

Протягом заходу діяла виставка «Творчості Лесі Українки присвячується».