Вшановуючи подвиг учасників Революції Гідності

Глухівський агротехнічний фаховий коледж СНАУ взяв участь у заході-реквієм до Дня Героїв Небесної Сотні.

Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти спільно з бібліотекою ВСП «Рівненський фаховий коледж Національного університету біоресурсів і природокористування України» запросили колег доєднатися до онлайн акції вшанування подвигу загиблих за ідеали демократії, права та свободи людини, європейське майбутнє України.

Співробітники бібліотеки, виховного відділу та студенти ГАФК СНАУ підготували тематичне відео на честь тих, хто навіки ввійде в пантеон героїв України.

Також участь у заході взяли ВСП «Ніжинський фаховий коледж НУБіП України», ВСП «Бережанський фаховий коледж Національного університету біоресурсів і природокористування України», Борщівський агротехнічний фаховий коледж.