Книга – найкращий подарунок

Шанувальники бібліотеки ГАФК СНАУ долучилися до святкування Міжнародного дня дарування книги, який у всьому світі традиційно відзначається 14 лютого.

Це свято з’явилося у 2012 році. Воно об’єднує і тих, хто дарує книги, і тих, хто прищеплює любов до читання.

Із нагоди цієї дати в книгозбірні коледжу презентовано виставку «Книга – найкращий подарунок». Експозиція містить літературу, подаровану читачами: збірники наукових праць Інституту луб’яних культур УААН, навчальні посібники з рослинництва, бухгалтерського обліку, методичні матеріали для навчання з питань охорони праці, атлас-довідник природно-заповідного фонду Сумської області тощо.

Працівники бібліотеки вдячні всім, хто поділився книжками. Нові надходження допомагають пережити складні часи, додають оптимізму та підвищують рівень освіченості читачів.