Інновації бібліотечної справи

Завідувачка бібліотеки Глухівського агротехнічного фахового коледжу СНАУ Ольга Зуєва взяла участь у практичному семінарі «Інформаційні потреби науково-педагогічних працівників та нові тенденції бібліографічного інформування».

Під час онлайн-зустрічі колеги обговорювали питання інформаційних потреб учасників освітнього процесу як важливого чинника формування ресурсів бібліотеки та планування інформаційного обслуговування користувачів. Крім цього, мова йшла про досвід роботи інформаційно-бібліографічного відділу наукової бібліотеки Сумського національного аграрного університету щодо сучасних тенденцій інформаційного обслуговування користувачів.

Директор НБ СНАУ Галина Комликова нагадала учасникам заходу про необхідність підготовки до щорічного звітування щодо діяльності бібліотек закладів освіти.