Простір знань і креативу

У Глухівському агротехнічному фаховому коледжі СНАУ слухачам підготовчих курсів нового набору представили книгозбірню вишу.

Завідувачка бібліотеки Ольга Зуєва розповіла про історію цього підрозділу від заснування до сьогодення.

Спочатку книги зберігалися в невеличкій кімнаті так званого «старого» корпусу, потім ділили приміщення з музеєм С.А. Ковпака. Фонд збільшувався й уже в 70-ті роки минулого століття переїхав до новозбудованого громадського корпусу, де знаходиться й зараз, – повідомила присутнім Ольга Іванівна. – У бібліотеці ремісничого училища, з якого починався наш коледж, налічувалося 60 примірників, а зараз ми маємо понад 55 тисяч носіїв знань, у тому числі й електронних.

Також школярі побачили скарби бібліотеки – раритетні видання, датовані 1864, 1907 роками. Серед них були й рукописні підручники.

Ознайомивши дев’ятикласників із напрямками роботи книгозбірні, її завідувачка зазначила, що тут не лише простір знань, а й креативу. Саме в бібліотеці відбуваються цікаві зустрічі та презентації, семінари, конференції, майстер-класи. Звісно, війна внесла свої корективи, тож, аби присутні змогли відчути атмосферу цих заходів, було продемонстровано фоторепортаж із бібліоночі.

Насамкінець Ольга Зуєва запросила слухачів підготовчих курсів під час навчання користуватися бібліотекою та електронною читальною залою.