Відокремлений структурний підрозділ «Глухівський агротехнічний фаховий коледж СНАУ» запрошує учнів 9-х та 11-х класів, а також випускників професійної (професійно-технічної) освіти на навчання. Телефони для довідок: 068-481-75-51. Viber: 095-707-46-68.

За результатами конкурсу на кращий вебсайт серед закладів фахової передвищої освіти «EDUCATION WEBSITE 2024» наш сайт став переможцем у номінації «Кращий інтуїтивний дизайн».

Стратегія розвитку коледжу: якість освіти та безпека

У Глухівському агротехнічному фаховому коледжі СНАУ відбулося чергове засідання педагогічної ради.

Передусім хвилиною мовчання вшанували пам’ять студентів і випускників, які загинули, боронячи рідну землю від російських загарбників.

Далі директор коледжу Анатолій Литвиненко вручив грамоти Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації голові циклової комісії будівельних дисциплін Івану Степченку та викладачу відділення будівництва Олександру Небожу – за сумлінну та бездоганну працю, високий рівень професійної майстерності, значний особистий внесок у розвиток освіти Сумщини, досягнуті успіхи в навчанні й вихованні молодого покоління та з нагоди Дня працівників освіти.

Розгляд питань порядку денного розпочали зі звіту про реалізацію Стратегії розвитку коледжу у 2021-2025 роках і затвердження Стратегії розвитку коледжу у 2025-2028 роках.

Ми починали реалізовувати цей документ у мирний час, але через рік наше життя змінилося докорінно, тому пріоритетні напрямки діяльності довелося коригувати, поставивши поруч із забезпеченням якості освіти відповідно до державних стандартів сприяння обороні України, всебічну підтримку працівників і здобувачів освіти, гарантування безпечних умов навчання та праці для усіх учасників освітнього процесу, – звернувся до колег директор коледжу Анатолій Литвиненко. – Стратегія розвитку коледжу у 2025-2028 роках побудована з максимальною відповідністю до вимог воєнного сьогодення.

Заступник директора з навчальної роботи Михайло Кліндух надав інформацію про акредитацію освітньо-професійних програм рівня фахової передвищої освіти у 2024-2025 н/р. Мова йшла про ОПП «Агроінженерія», «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», «Будівництво та цивільна інженерія», «Облік і оподаткування». Серед іншого Михайло Михайлович окреслив етапи підготовки до акредитації, наголосивши, що ефективність проходження цього процесу залежить від активної участі всього педагогічного колективу.

В обговоренні завідувачка відділення економіки та інформаційних технологій Вікторія Косенко поділилася досвідом підготовки та проведення акредитації ОПП “Менеджмент”. А завідувач відділення агроінженерії Вячеслав Чалий розповів про власну участь в акредитації освітньо-професійних програм в якості експерта.

Також під час засідання заступник директора з навчальної роботи Михайло Кліндух зосередив увагу присутніх на організаційному та навчально-методичному забезпеченні проведення зимової екзаменаційної сесії.

Практичний психолог коледжу Ірина Марченко висвітлила психолого-педагогічні аспекти організації співпраці між учасниками освітнього процесу як необхідну умову підвищення якості підготовки фахівців. Левову частину виступу вона присвятила результатам анкетування студентів щодо впливу емоційного стану на навчання.

Під час засідання члени педагогічної ради ухвалили низку рішень.