Відділення з найбільшою кількістю спеціальностей

У рамках презентації відділення економіки та інформаційних технологій пройшла зустріч із слухачами підготовчих курсів.

Завідувач відділення Вікторія Косенко коротко ознайомила школярів зі спеціальностями, які представлені на відділенні, а викладачі спецдисциплін детальніше розказали про суть освітньо-професійних програм.

Олена Суровицька ознайомила слухачів зі спеціальністю 123 «Комп’ютерна інженерія», Тетяна Лук’яненко й Ірина Кліндух представили спеціальність 071 «Облік і оподаткування», Оксана Дзекелева й Інна Середа презентували спеціальність 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок», а Людмила Коренівська розповіла про спеціальність 073 «Менеджмент».

Усі презентації проходили в ігровій формі, для дітей були організовані конкурси, вікторини та змагання. Під час зустрічі школярі отримали багато цікавої інформації про навчання та насичене студентське життя. За кожний конкурс видавали фішки, й ті учасники, в кого була їх найбільша кількість, після завершення заходу отримали призи. Також кожен із присутніх отримав солодкі подарунки.

Слухачі курсів отримали багато важливої інформації та вичерпні відповіді на питання, які цікавили їх як абітурієнтів.