Увічнюючи перемогу над нацизмом

У Глухівському агротехнічному фаховому коледжі СНАУ пройшли онлайн кураторські години, присвячені вшануванню пам’яті всіх жертв Другої світової війни 1939–1945 років.

Студентам нагадали, що війна розпочалася внаслідок домовленостей між двома тоталітарними режимами: націонал-соціалістичним (нацистським) у Німеччині й комуністичним в СРСР.

Україна доєдналася до європейської традиції відзначення перемоги у Другій світовій війні, – зазначила культорганізатор ГАФК СНАУ Анна Овсянко. – У 1939–1945 роках обидва тоталітарні режими вчинили на українській землі численні. Цього року ми вдруге відзначаємо День пам’яті та примирення в умовах повномасштабної збройної агресії росії. Сучасна війна також супроводжується жахливими воєнними злочинами з боку російської армії та політично-військового керівництва РФ.

День пам’яті та примирення, який відзначається щороку 8 травня з метою вшанування пам’яті всіх жертв Другої світової війни 1939–1945 років, встановлено Законом України «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років».