Налаштовували на позитив

У Глухівському агротехнічному фаховому коледжу СНАУ стартував тиждень психології.

Розпочався він із Дня позитиву. Психолог коледжу Ірина Марченко дала кожному учаснику можливість заглянути в таємну скриньку та побачити в ній ту людину, яка є найважливішою та найціннішою; активною, творчою та дуже багато чого може досягти в житті – себе. Крім цього, позитивних емоцій працівникам коледжу додали мотиваційні побажання, які послугували підвищенню настрою, подарували усмішку та нікого не залишили байдужим.

За словами Ірини Владиславівни, такі заходи необхідні для підвищення психологічної культури учасників освітнього процесу, створення позитивного мікроклімату в коледжі та належних умов для забезпечення психологічного здоров'я всіх учасників освітнього процесу, вони сприяють співпраці та взаєморозумінню, розвитку активної життєвої позиції і самопізнання.